Hakkımızda

ÜYELİK

citykimya.com daha etkili müşteri profili ve adres bilgileri için üye olmak gerekir. Üyelik için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Üyelik formumuza sorulan bilgileri girdikten sonra tamamı tıklayarak kolayca üye olabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi Kullanıcı Hesabınızdan istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

GÜVENLİK

citykimya.com`dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, citykimya.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi hiçbir zaman göremez. Kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez, girdiğiniz bilgiler Garanti Bankası Sanal Pos'una 128bit'lik SSL şifreleme yöntemi ile yollandıktan sonra kaydedilmez bu sayede bilgilerinizin ikinci veya üçüncü sahışların eline geçme ihtimali yoktur.

ALIŞVERİŞ ONAY

Alışveriş işleminiz tamamlandıktan sonra size otomatik bir e-posta ile alışverişinizin ayrıntıları gönderilecektir Siparişinizi verdiğiniz anda otomatik olarak, siparişinizin onayı ile ilgili e-posta gönderilir. Aksaklık olması halinde Müşteri Hizmetleri'ne e-posta ile ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Yetkilisi size e-posta aracılığıyla siparişinizin kabulü ile ilgili bilgi verecektir. KDV citykimya.com da yer alan tüm ürünlerin fiyatlarına KDV dahil değildir.

KREDİ KARTI KOMİSYONU

citykimya.com da kredi kart komisyonu 0 dır.

FATURA BİLGİSİ Online alışveriş formuna fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı olarak belirtebilirsiniz.