Koku Giderici Bakteri

Arıtma tesislerinin genel problemlerinin başında koku problemi gelmektedir. Önceleri Demir içerikli kimyasallar kullanılarak yapılan koku giderimi işlemi biyoteknolojinin gelişmesi ile artık bakteriler ve koku giderici mikroorganizmalar tarafından yapılabilinmektedir.

Havalandırma havuzları, dengeleme havuzları vb. arıtma reaktörlerindeH2S(hidrojen sülfür) oluşumu dolayısı ile kötü koku oluşmaktadır. Satışını yaptığımız bakteri bazlı ürünümüz içeriğindeki bakteri kültürü H2S'i parçalayarak kötü kokuların giderilmesinde etkilidir.

Biyolojik olarak ayrışamayan maddeleri parçalayarak yüksek arıtma verimi sağlayan bakterilerimiz koku problemini ortadan kaldırmaktadır. Bakterilerin seçimi proses ile uyumlu olmalıdır. Koku giderici bakterileri ürünümüz kısa adaptasyon süresi ile pozitif sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Arıtma tesislerini devreye almakta üretimini yaptığımız bakterilerimiz ile artık çok daha kolay.

Atıksu arıtma tesisleri gibi yoğun pis kokunun olduğu yerler haricinde, lavabo giderleri, kanalizasyonlar, tuvalet vb. yerlerde biyolojik koku giderici bakterileri güvenle kullanabilirsiniz. 5 lt'lik ambalajlarda veya toptan satışımız mevcuttur.


Koku Giderici Bakteri - 5 KG Bidonlu

Koku Giderici Bakteri - 5 KG Bidonlu

Arıtma tesislerinde ve fosseptiklerden kaynaklanan koku giderimi koku giderici mikroorganizmalar tar..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)